1. Nowość!

Dla zintensyfikowania i przedłużenia działania zabiegów wykonywanych w moim gabinecie, wskazana jest regularna aktywność fizyczna i prawidłowe odżywianie. Dlatego współpracuję z trenerką personalną Ewą Zapędowską. Ewa jest dyplomowaną instruktorką i medalistką Mistrzostw Polski w fitness sylwetkowym. W ofercie Ewy znajdziecie państwo zajęcia kształtujące i ujędrniające sylwetkę. Już wkrótce zapraszamy wspólnie na zajęcia treningu mięśni twarzy tzw.fitness twarzy. Więcej informacji o Ewie na jej stronie. www.prywatnytrener.com.pl

2. Nowość!

Peeling fotodynamiczny - nowatorski zabieg odmładzający skórę twarzy, szyi i rąk. Polega na wzmocnieniu działania fali świetlnej substancją peelingują cą nakładaną na skórę. Skojarzenie tych dwóch metod pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty.

3. Nowość!

Badania genetyczne- pozwalają ocenić indywidualną predyspozycję każdej osoby do określonych chorób i w miarę potrzeb wprowadzić odpowiednie leczenie,ustalić dietę oraz styl życia, które pomogą dłużej zachować młodość i zdrowie. Badania przeprowadzane są renomowanym laboratorium genetycznym we Florencji. W celu wykonania testu pobiera się próbkę śliny.

4. Nowość!

Indywidualny dobór kremów (leczniczych, pielęgnacyjnych) i suplementów diety - oferujemy Państwu dobór kremów i suplementów diety, które będą przygotowane indywidualnie na podstawie badań lekarskich. Kremy i suplementy diety przygotowywane są przez renomowane włoskie laboratorium z Mediolanu.